Uued uudised

21 juuli

Jep viimasest minu postitusest kõik me kolisime, elame praegugi neljakesi nii nagu Helen kirjutas. Oleme käinud neljakesi parasailingut tegemas. Päris lahe oli! Ainuke miinus lõpuks hakkas selles paadis loksumisest nats paha :D. Plus käisime uues kaubanduskeskuses Plaza Mayor, kujutab see endast nagu mingit poodide küla. Väga suur pleiss on, aga valik on võrlemisi hea ja šopata oli mõnus katust polnud ka ilus ilm oli.  Siiani pole Granadasse jõudnud, aga hetkel tegelen sellega, üritasin agentuurile helistada, aga saan ainult kinnist tooni.

Image

Olen käinud naistega nii palju koos poes ja mitte midagi ostnud…kuid nüüd sai see seeria läbi. Käisime Heleniga Miramaris šhoppamas, peale mõnusat ranna tsilli, ja päris korralikult jätsime raha sinna. Vähemalt nüüd on kindel, et tagasi ei tule tühjade kätega :). Plaanis on kindlasti veel raha raisata soodukate ajal hispaanias. 

Täna alustan tööd kell 4, kõige halvemas vahetuses olen, on plaan minna praegu randa lebotama ja ujuma, ning järjekordse tööpäeva õhtusse veeretada.

Mihkel

21.07.12 kell 11.44

Advertisements

Lisa kommentaar

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Muuda )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Muuda )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Muuda )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Muuda )

Connecting to %s

%d bloggers like this: