Uued uudised

21 juuli

Jep viimasest minu postitusest kõik me kolisime, elame praegugi neljakesi nii nagu Helen kirjutas. Oleme käinud neljakesi parasailingut tegemas. Päris lahe oli! Ainuke miinus lõpuks hakkas selles paadis loksumisest nats paha :D. Plus käisime uues kaubanduskeskuses Plaza Mayor, kujutab see endast nagu mingit poodide küla. Väga suur pleiss on, aga valik on võrlemisi hea ja šopata oli mõnus katust polnud ka ilus ilm oli.  Siiani pole Granadasse jõudnud, aga hetkel tegelen sellega, üritasin agentuurile helistada, aga saan ainult kinnist tooni.

Image

Olen käinud naistega nii palju koos poes ja mitte midagi ostnud…kuid nüüd sai see seeria läbi. Käisime Heleniga Miramaris šhoppamas, peale mõnusat ranna tsilli, ja päris korralikult jätsime raha sinna. Vähemalt nüüd on kindel, et tagasi ei tule tühjade kätega :). Plaanis on kindlasti veel raha raisata soodukate ajal hispaanias. 

Täna alustan tööd kell 4, kõige halvemas vahetuses olen, on plaan minna praegu randa lebotama ja ujuma, ning järjekordse tööpäeva õhtusse veeretada.

Mihkel

21.07.12 kell 11.44

Advertisements

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: