13 ja reede. Helen.

13 juuli

Esimene palgatšekk on nüüd käes ja rahaks ümber vahetatud. Käidud on ka Torremolinose veepargis ning teise vaba päeva veetsime Mihkliga lihtsalt päevitades rannas. Eelmine nädal käisin Ingridiga samuti Torremolinoses, kuid linnana ta väga huvi ei pakkunud, polnud eriti midagi seal teha ega vaadata. Poode on meil Fuengirolas ka ja suuremaidki. Kuigi maastik oli ilus, siis ronimine rannast esimesele paralleeltänavale juba kõrgemal mäes võttis läbi.

Inimesi on hotellis homme ligi 530 ja kõik toad on täis. Seetõttu tõsteti meid nüüd toast välja ja pandi nullkorrusel olevasse väiksesse tuppa, kuhu toodi üks voodi juurde, kuid me vahetasime teiste eesti tüdrukutega toa ära. Nüüd oleme Ingridi ja Marisega neljakesti viiendal korrusel kahetoalises toas. Eks näis kui kauaks. Kolimise uudis tekitas meis kõigis täna pahameelt, sest kolisid pea kõik praktikandid. Süüdistame 13.ndat reedet. Jauryl vedas vast kõige vähem, poiss pandi -2.le korrusele pimedasse väiksesse tuppa ilma vannitoata. Kõik loodame, et see on ajutine, kuigi tunne on, et nii jääb nüüd pikemaks ajaks.  Meil on ka suur rõdu ja vann ja toad jagasime juba ära ning kolimine samuti tehtud. Pole ammu elukohta nii paljudega jaganud, saab olema põnev.

Minu meelest on see tobe, et nii palju inimesi siia korraga lastakse. Restoranis oodatakse millal laud vabaneb, õhtul on baaris järjekord meeletult pikk, lifti saab oodata päris kaua ja inimesed on rahulolematud, et igalpool nii pikad järjekorrad on. Lisaks muudeti ka söökide aegu, nüüd kestavad lõuna ja õhtusöök pool tundi kauem, seega õhtusest vahetusest saab koju alles peale kümmet.

Advertisements

Lisa kommentaar

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Muuda )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Muuda )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Muuda )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Muuda )

Connecting to %s

%d bloggers like this: