13 ja reede. Helen.

13 juuli

Esimene palgatšekk on nüüd käes ja rahaks ümber vahetatud. Käidud on ka Torremolinose veepargis ning teise vaba päeva veetsime Mihkliga lihtsalt päevitades rannas. Eelmine nädal käisin Ingridiga samuti Torremolinoses, kuid linnana ta väga huvi ei pakkunud, polnud eriti midagi seal teha ega vaadata. Poode on meil Fuengirolas ka ja suuremaidki. Kuigi maastik oli ilus, siis ronimine rannast esimesele paralleeltänavale juba kõrgemal mäes võttis läbi.

Inimesi on hotellis homme ligi 530 ja kõik toad on täis. Seetõttu tõsteti meid nüüd toast välja ja pandi nullkorrusel olevasse väiksesse tuppa, kuhu toodi üks voodi juurde, kuid me vahetasime teiste eesti tüdrukutega toa ära. Nüüd oleme Ingridi ja Marisega neljakesti viiendal korrusel kahetoalises toas. Eks näis kui kauaks. Kolimise uudis tekitas meis kõigis täna pahameelt, sest kolisid pea kõik praktikandid. Süüdistame 13.ndat reedet. Jauryl vedas vast kõige vähem, poiss pandi -2.le korrusele pimedasse väiksesse tuppa ilma vannitoata. Kõik loodame, et see on ajutine, kuigi tunne on, et nii jääb nüüd pikemaks ajaks.  Meil on ka suur rõdu ja vann ja toad jagasime juba ära ning kolimine samuti tehtud. Pole ammu elukohta nii paljudega jaganud, saab olema põnev.

Minu meelest on see tobe, et nii palju inimesi siia korraga lastakse. Restoranis oodatakse millal laud vabaneb, õhtul on baaris järjekord meeletult pikk, lifti saab oodata päris kaua ja inimesed on rahulolematud, et igalpool nii pikad järjekorrad on. Lisaks muudeti ka söökide aegu, nüüd kestavad lõuna ja õhtusöök pool tundi kauem, seega õhtusest vahetusest saab koju alles peale kümmet.

Advertisements

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: